Zaznacz stronę

Czy to prawda, że naturalne afrodyzjaki dla mężczyzn można znaleźć w morzu i oceanie? Tak! Jeśli myślisz poważnie o tym, by zadbać o swoją kondycję seksualną i poprawić libido, zostań stałym bywalcem peskatariańskich restauracji! Mężczyznom, którym zależy na wzmocnieniu swojej sprawności seksualnej poleca się jedzenie ostryg i krewetek. Dlaczego? Ponieważ zawierają one dużo cynku, który sprawia, że poziom testosteronu jest wyższy. A jak wiadomo, hormon ten odpowiada za jakość męskiego popędu seksualnego.

Afrodyzjaki

Warto sięgnąć po krewetki, które nie tylko wspaniale smakują, ale też dostarczają organizmowi wiele cennych składników. To cynk, fosfor, magnez i potas. Chcesz przygotować romantyczną kolację dla ukochanej? Przygotuj wyrafinowane dania z afrodyzjaków! Dania z owocami morza są symbolem elegancji i klasy. Poprawa libido dzięki diecie bogatej w owoce morza i ryby (dieta peskatariańska) jest możliwa! Twoja dobra forma utrzyma się, jeśli będziesz jadał te potrawy regularnie.

Ryby i owoce morza

Warto przynajmniej dwa razy dziennie sięgać po ryby morskie. Libido oraz Twoja kondycja psychiczna i fizyczna ulegną poprawie dzięki jedzeniu ryb, najlepiej pochodzących z ekologicznych hodowli. Zawierają one wiele cennych tłuszczy i kwasów, które wpływają korzystnie na układ krążenia (a ten musi być w dobrej kondycji, by nastąpiła prawidłowa erekcja). Odżywiają także mózg i poprawiają sprawność układu nerwowego.

Podczas przygotowywania dań z ryb czy owoców morza warto pamiętać o dodaniu do nich wspaniale wpływających na męskie libido ziół, czy innych przypraw.